Roubenka Bukovice

Pojďte prožít svou dovolenou v srdci Jeseníků nedaleko lázeňského městečka Velké Losiny. Odpočinout si, zrelaxovat a načerpat nové síly.

Naše roubenka je určena pro rodiny s dětmi, případně skupiny přátel. Celková kapacita je 16+2 osoby ve 4 samostatných pokojích. Při zájmu o pronájem nebo dotazech prosím využijte Kontaktní formulář.

Hledáte klid uprostřed přírody? V létě slunce a v zimě sníh? Máte rádi stylové pokoje, romantické chvíle, vůni dřeva a zároveň se nechcete vzdát komfortu během své dovolené? 

Máme i facebookovou stránku, kde sdílíme NOVINKY z naší chalupy! Přidejte si nás do přátel, ať Vám již nic neunikne :-)

Tak právě Vám je určena naše nová roubenka

Chalupu najdete zasazenou do horských kopců skýtající uklidňující výhledy na Jeseníky, kde je čerstvý vzduch a krásná příroda.  Na kopcích se pasou krávy, ovce i koně. Lokalita je oblíbená pro lázeňské městečko Velké Losiny s termálním aquaparkem a nabídkou aktivit na sport a rekreaci v zimě i létě. 

Lyže, kolo, wifi

Nedaleko je nový skiareál Kouty (KOUTY NAD DESNOU - skibus zdarma z Velkých Losin) s šestisedačkovou lanovkou a známá přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé stráně – zde od jara do podzimu v provozu lanovka. V blízkosti chalupy jsou dále skiareály Kareš (9km), skiareál Loučná nad Desnou (9 km) skiareál Přemyslov (12km) a skiareál Červenohorské sedlo (20km). Rozhledna Praděd (50 km).

Pro děti je k dispozici dětské hřiště, pískoviště, houpačky, trampolína, ping-pong, herna, venkovní bazén se zastřešením.  

Slibujeme, že u nás se nebudou nudit malí ani velcí :-)

 Kuchyně s barem    Prostorná ložnice    Koupelna s wc

Celý objekt je NEKUŘÁCKÝ! Nutné přezutí. Domácí mazlíčky s sebou jen ve výjimečných případech.GPS souřadnice: 50.0696400N, 17.0587900E. Celoroční příjezd autem přímo k objektu včetně parkování. 

  • 144 km z Brna – Olomouc – Šumperk – Velké Losiny 
  • 123 km z Hradce Králové – Šumperk – Velké Losiny
  • 121 km z Ostravy – Šumperk – Velké Losiny

V blízkosti je autobusová zastávka, z Velkých Losin je dobré vlakové spojení do Šumperku a dále do Brna, Ostravy, Hradce Králové.

Kalendář - naše volné termíny

Počasí Velké Losiny - Slunečno.cz

Sněhové a lyžařské podmínky Jeseníky

Web kamery

Web kamera Kouty

Web kamera Praděd

Web kamera Červenohorské sedlo

Figura léto

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.